נבחרת מלכ”רים ומוסדות ציבור

נִבְחֶרֶת* - צוות מגוון של אנשי ביקורת, מיסים, יעוץ וטכנולוגיה, עם התמחות סקטוריאלית ייעודית, העובד בסנכרון מושלם סביב צרכי הלקוח

הערך המוסף שלנו: תובנות "מבפנים" ומידע מהשטח

נבחרת מלכ"רים ומוסדות מומחית בליווי ומתן ייעוץ לארגונים ציבוריים. לקוחות הנבחרת מגיעים מקשת רחבה במגזר הציבורי: השכלה גבוהה, בריאות, חינוך, רווחה, תרבות ופילנתרופיה וכוללת את מוסדות הציבור הגדולים בישראל לצד ארגונים בתחילת דרכם.
שותפי הנבחרת חברים בדיונים המקצועיים במגוון וועדות שהשפעתן על תחום המלכ"רים ומוסדות הציבור היא קריטית. מתקינה חשבונאית, חקיקות מיסוי ועד הוועדה לטיפול בנושאי מלכ"רים והמגזר ההתנדבותי של לשכת רואי חשבון, המעורבות של חברי הנבחרת שלנו בדיונים מבטיחה ללקוחותינו תובנות "מבפנים" ומידע מהשטח.

אנחנו עובדים בצמוד לרגולטורים כולל, בין היתר, מחלקת מוסדות ציבור ומלכ"רים ברשות המיסים ורשות התאגידים. בנוסף, כחלק ממערך המלכ"רים הגלובלי של KPMG HERON (Higher Education, Risk and other Non-Profit) אנחנו משקיעים בפיתוח ידע, מומחיות וכלים טכנולוגיים ייעודיים לענף, לוקחים חלק בהדרכות מקצועיות באופן קבוע ומקבלים עדכוני חקיקה ורגולציה.  השילוב של שותפי הנבחרת המגיעים מדיסציפלינות שונות יחד עם הניסיון הרב של כל אחד בתחומו, מאפשר לנו לתת ללקוחותינו מענה הוליסטי לכל סוגיה.

כפירמה גלובלית, אנחנו נותנים ללקוחותינו מענה כולל לפעילויות בינלאומיות וסוגיות ייחודיות הנוגעות לכך,
ומחברים אותם למומחיות הגלובלית

אלה רק חלק מהשירותים שאנחנו מציעים:

  • ליווי אסטרטגי וסיוע באפיון ובנית מסעות לקוח בשילוב פתרונות טכנולוגיים
  • ליווי וייעוץ בתהליכי אבטחת מידע ופרטיות כולל בין היתר ניתור, הגנה ומבדקי חדירה
  • מומחיות ביישום תקינה חשבונאית רלוונטית (תקן 40, US GAAP)  (מירי יוסקוביץ', ראש הנבחרת, חברה פעילה בדיונים במוסד הישראלי לתקינה בחשבונאות).
  • ליווי וייעוץ בסוגיות מיסוי ומע"מ בתחום המלכ"רים והמוסדות 
  • ליווי וסיוע בקידום מיזמים כלכליים בצורה אופטימלית 
צרו קשר

למה נבחרת המלכ"רים ומוסדות של KPMG?

התמחות סקטוריאלית
צוות ייעודי מצומצם
הסתכלות פנורמית ורחבה
התאמה ייחודית לצרכים שלך
ליווי צמוד ושירות מעולה

השותפים המלווים

שירותים נוספים שאנחנו מציעים

צרו קשר

מוזמנים למלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם. לאחר המשלוח יתקבל 'דף תודה' שם ניתן להרשם לניוזלטר.

©2024 כל הזכויות שמורות ל -KPMG סומך חייקין, שותפות רשומה בישראל ופירמה חברה בארגון הגלובלי של KPMG המורכב מפירמות עצמאיות המסונפות ל-KPMG International Limited, חברה אנגלית פרטית מוגבלת באחריות
פיתוח אתר: TWB.co.il