נבחרת פיננסים

נִבְחֶרֶת* - צוות מגוון של אנשי ביקורת, מיסים, יעוץ וטכנולוגיה, עם התמחות סקטוריאלית ייעודית, המתפקד בסנכרון מושלם סביב צרכי הלקוח

מעטפת כוללת של שירותים לענף הבנקאות והתשלומים

נבחרת הפיננסים של KPMG ישראל מציעה מעטפת כוללת של שירותים לענף הבנקאות והתשלומים ומובילה את הליווי, הייעוץ והביקורת של הענף. בין לקוחותינו נמנים הבנקים, חברות כרטיסי האשראי ובתי ההשקעות הגדולים בארץ לצד השחקנים החדשים בענף, גופים חוץ בנקאיים, חברות פינטק וענקיות הטכנולוגיה עם פעילות פיננסית. 
הסביבה הפיננסית מורכבת ודינמית, ומתמודדת עם אתגרים ייחודיים. טובי המומחים שלנו מביאים לכם את השירות הטוב ביותר, ברמה המקצועית הכי גבוהה, שמותאם בדיוק למה שאתם צריכים.

 • רגולציה: הרגולציה הבנקאית היא גורם משמעותי בעיצוב הענף, מורכבת ומקיפה את מכלול הפעילות הפיננסית דוגמת הפעילות העסקית בתחומי האשראי ושוק ההון, היציבות הפיננסית, ההון והנזילות, הצרכנות, ניהול מערכות המידע ESG ועוד. עמידה ברגולציה היא חובה בסיסית, אך סוד ההצלחה הוא היכולת למנף אותה ליתרון תחרותי.
 • טכנולוגיה ודיגיטציה: מערכת הבנקאות עוברת שינוי עמוק בשנים האחרונות, עם התגברות הדיגיטציה ומגמות הבנקאות הפתוחה. הלקוחות דורשים שירות מהיר, מיידי ומותאם ללקוח וצרכיו. 
  מומחי מערכות המידע הבנקאיות לצד צוותי המפתחים של מחלקת EDGE מציעים פתרונות מתקדמים בתחום מערכות המידע.
 • מערכות מידע: מערכות המידע הבנקאיות ייחודיות, רבות מהן פרי פיתוח עצמי, ולתאגיד בנקאי יש לפחות כמה עשרות מערכות מידע שונות.
 • שוקי ההון והפיננסים: החדשנות הפיננסית, היקפי הפעילות, ייחודיות המוצרים ודרישות הבקרה מעמידות אתגר ייחודי לתאגידים הפועלים בתחום זה. נדרש ידע מקצועי ייחודי במודלים הכלכליים והמימוניים שבתשתית מוצרים אלה, בתהליכי המסחר והסליקה, במנגנוני הבקרה והרגולציה והסטנדרטים הבינלאומיים והמקומיים.
 • מניעת פשעים פיננסיים: מדינות מובילות לרבות ארה"ב וישראל קבעו דרישות מחמירות מענף הבנקאות והפיננסים, שתכליתן למנוע ניצול של המערכת הפיננסית להלבנת כספים אסורים, להעברת כספים לארגוני פשיעה וטרור ולהעלמות מיסים.
 • אסטרטגיה: ההתקדמות הטכנולוגית, הדיגיטציה, ציפיה לחוויית לקוח מסוג שונה ומפת המתחרים מעמידות בפני הענף אתגרים אסטרטגיים וארגוניים. ניתוח שווקים ושירותים חדשים, מיצוב עדכני מול מתחרים, עיצוב חוויית לקוח ושינויים ארגוניים הם חלק מאתגרים אלה.
 • השקעות, רכישות ושינויים מבניים: השינויים בסביבה התחרותית והעסקית מחייבים איתור השקעות פוטנציאליות, בחינה של רכישת תאגידים, ביצוע שינויים מבניים ובדיקת נאותות (due diligence) של תאגידים ועסקאות.
 • מיסוי: מיסוי של גופים פיננסיים כולל סוגיות שאינן קיימות בתאגידים אחרים, דוגמת היבטי מיסוי הנוגעים לתושבי חוץ, לפעילות בנקאית בין-מדינתית, ציות לחוקי מס במדינות זרות,  וכן מס שכר ומס רווח המושתים על מוסדות כספיים.
 • דיווח כספי: מדידת הפעילות הפיננסית והצגתה למשקיעים ורגולטורים מחייבת הכרה של כללי החשבונאות הייחודיים לענף, יחד עם הבנה מעמיקה של הסביבה העסקית, תהליכי העבודה והוראות הרגולציה.
צרו קשר

למה נבחרת הפיננסים של KPMG?

התמחות סקטוריאלית
צוות ייעודי ומצומצם
התאמה ייחודית לצרכים שלך
הסתכלות פנורמית ורחבה
יצירתיות ויוזמה עסקית

השותפים המלווים

שירותים נוספים שאנחנו מציעים

צרו קשר

מוזמנים למלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם. לאחר המשלוח יתקבל 'דף תודה' שם ניתן להרשם לניוזלטר.

©2024 כל הזכויות שמורות ל -KPMG סומך חייקין, שותפות רשומה בישראל ופירמה חברה בארגון הגלובלי של KPMG המורכב מפירמות עצמאיות המסונפות ל-KPMG International Limited, חברה אנגלית פרטית מוגבלת באחריות
פיתוח אתר: TWB.co.il