שי סובל

ראש מחלקת ייעוץ IT

 

שי הצטרף למשרד בשנת 2005 וכיום משמש ראש תחום מערך ייעוץ IT בפירמה.
הוא צבר ניסיון רבב בתחום ניהול סיכונים ופתרונות בקרה וטכנולוגיה לחברות מובילות בישראל, על ידי שילוב בין הפעילות העסקית של החברה למערכות הטכנולוגיות שלה. שי מתמחה בייעוץ וביקורת של תהליכים עסקיים במגוון סביבות מחשוב, כגון: מערכות בנקאיות, מערכות ERP  ומערכות פיננסיות ולוגיסטיות ומוביל סקרי סיכונים מורכבים בהיבטים עסקיים וטכנולוגיים, כולל מערכות מחשוב מבוססות ענן, תשתיות ופלטפורמות IT בהתאמה אישית.
במסגרת עבודתו, הוא ליווה ארגונים בפרויקטים של יישום מערכות פיננסיות ומערכות תפעוליות, החל משלב בחירת ספקי המערכת ובכל שלבי תהליך ההטמעה והיישום והוביל פרויקטים של ביקורת וייעוץ בחברות SEC ובארגונים מתחומים שונים, כגון: תעשייה, מוסדות פיננסיים, מוסדות ממשלה, מוסדות רפואיים, היי-טק, נדל"ן ותקשורת.
בתחום ה-Data Analytics  מוביל שי צוות של עובדים המתמחה בביצוע בדיקות ממוכנות באמצעות כלי ביקורת ממוחשבים, לרבות פיתוח שגרות מחשב המשלבות יכולות מתקדמות ומיכון תהליכים.

 

השכלה

  • תואר ראשון במנע"ס, מערכות מידע וחשבונאות, המכללה למנהל
מדיניות פרטיות הצהרת נגישות תנאי האתר

©2024 כל הזכויות שמורות ל -KPMG סומך חייקין, שותפות רשומה בישראל ופירמה חברה בארגון הגלובלי של KPMG המורכב מפירמות עצמאיות המסונפות ל-KPMG International Limited, חברה אנגלית פרטית מוגבלת באחריות
פיתוח אתר: TWB.co.il