אנחנו

החברות במשק הישראלי מתמודדות עם אתגרים מורכבים, שמחייבים מענה טכנולוגי הוליסטי ומתקדם, עם מוצרים ושירותים מתקדמים בכל התחומים - מענן ודאטה, ל-AI דיגיטל וסייבר. זה החזון שהוביל אותנו בהקמה של KPMG Technology Consulting.

ליקטנו קבוצה יחידה במינה של מומחים מובילים בתחומם עם הבנה טכנולוגית מעמיקה וידע סקטוריאלי רחב כדי לעזור לכם להתמודד עם שאלות אסטרטגיות מהותיות ולייצר עבורכם ערך עסקי אמיתי בשטח, באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך.

בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית המסחררת, גמישות ארגונית חשובה כיום יותר מאי פעם. היתרון העוצמתי ביותר שלנו הוא היכולת שלנו לזוז מהר ולהתאים את עצמנו לשווקים ולקצב החדשנות.

נעים להכיר, KPMG Technology Consulting.

מי אנחנו

צוות המומחים הטכנולוגיים שלנו מביא איתו ידע ונסיון עסקי וסקטוריאלי. אנחנו משלבים את המומחיות שלנו עם טכנולוגיות פורצות דרך כדי לעזור לארגונים מכל רחבי העולם לצלוח אתגרים עסקיים קריטיים - ולצאת מנצחים. יצרנו שותפויות עסקיות עם השחקנים הטכנולוגיים המובילים בשוק, ואנחנו עובדים יד ביד עם הלקוחות שלנו כדי לפתח ולהטמיע פתרונות טכנולוגיים חדשניים - ולהתאים אותם לצרכים הייחודיים של כל ארגון.

למה לבחור בנו

אנחנו ב-KPMG Technology Consulting מגיעים אליכם עם שנים של ניסיון שנרכש בעבודה קשה, מומחיות בדומיינים שאתם צריכים והצלחות מוכחות במגוון של פרוייקטים ותחומים. 

הצוותים שלנו משלבים ידע סקטוריאלי מעמיק עם הבנה גלובלית - בדיוק המתכון שעוזר לנו להפוך את החזון העסקי שלכם למציאות. כשאנחנו עובדים איתכם, אנחנו בוחנים כל אתגר מכל זווית אפשרית ואז משתמשים בתובנות שאנחנו מגבשים כדי ליצור את הפתרון המתאים ביותר - במיוחד עבורכם. 

איך אנחנו עובדים

אין דבר שאנחנו יותר אוהבים מללכלך את הידיים ולהיכנס למהות של הדברים. מהנדסי התוכנה, הארכיטקטים והדאטה סיינטיסטס שלנו צוללים לעומק כל פרויקט - כדי למצוא פתרונות לאתגרים שלכם, מורכבים ככל שיהיו. היועצים שלנו יבנו עבורכם אסטרטגיות שיקחו את החוסן הארגוני שלכם קדימה ויאיצו את הצמיחה העסקית שלכם. מומחי הסייבר שלנו לא משאירים אבן לא הפוכה בארכיטקטורה שלכם, כדי לוודא שאבטחת המידע שלכם עומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר ושאתם מוגנים לחלוטין. וחשוב מכל, המומחים שלנו מגיעים עם ארסנל של ניסיון עסקי וטכנולוגי שמכסה כל צורך שלכם בהווה ובעתיד.

THE EDGE FACTOR

ביקשנו מהמומחים שלנו לספר לכם איך זה להיות בצוות של-KPMG Technology Consulting. אנחנו נבחרת של מהנדסי דאטה ודאטה סיינטיסטס, מפתחים, מומחי ML, מקצועני סייבר ועוד ועוד. החזון שלנו הוא לספק לכם את האסטרטגיה, הטכנולוגיה, התכנון והתמיכה השוטפים כדי שתוכלו להגיע לתוצאות עסקיות שיפתיעו אפילו אתכם.

ההנהלה שלנו

חברי ההנהלה שלנו מאמינים בחדשנות ומחוייבים לליווי הלקוחות שלנו במסע הטכנולוגי שלהם. אנחנו מושקעים בהצלחה שלכם ומתחייבים להיות איתכם לאורך כל המסע שלכם מחזון לערך עסקי אמיתי עם תוצאות.

שותפויות

israel@kpmg.com

רחוב הארבעה 17 תל אביב

972-3-6848000

972-3-6848881

site by: TWB.co.il
©2024 כל הזכויות שמורות ל -KPMG סומך חייקין, שותפות רשומה בישראל ופירמה חברה בארגון הגלובלי של KPMG המורכב מפירמות עצמאיות המסונפות ל-KPMG International Limited, חברה אנגלית פרטית מוגבלת באחריות
צור קשר KPMG Home page