היום, כדי לעשות עסקים צריך להיות בענן. אנחנו כאן כדי לגרום לזה לקרות. צוות הענן שלנו יבנה ויטמיע את תשתית הענן שלכם - אבל זה לא הכל. נשתמש בטכנולוגיות ענן כדי לשגר את פיתוח המוצר ואת התמיכה שלכם לעננים. אז בין אם אתם מעוניינים בשדרוג ובהרחבה של הנוכחות בענן שלכם, או שאתם צריכים עזרה במיגרציה לענן - אנחנו כאן כדי לתפור לכם שירות מקצה לקצה שיאפשר לכם לרתום את הענן לטובת הצמיחה העסקית שלכם. קדימה.

CLOUD STRATEGY

 

מצויד בראייה עסקית וטכנולוגית, צוות הענן שלנו יתאים עבורכם את דרך הפעולה המיטבית לצרכים של הארגון שלכם - נשלב אסטרטגיית ענן, ערך עסקי, גישת מולטי-קלאוד, מודל הפעלה ממוקד מטרה. במהלך המסע שלכם לענן, נמנף את הפריימוורק שפיתחנו בKPMG- לשירותי טרנספורמציית ענן (CTS) ואת המאיצים שלנו ברחבי העולם.

CLOUD INFRASTRUCTURE & LANDING ZONE

 

בינה מלאכותית יוצרת כמו ChatGPT, OpenAI או מערכת Machine Learning מתקדמת מביאות חדשנות ויעילות לענן, ובכך מעניקות לארגון יתרון תחרותי.

עם זאת, המערכות דורשות הקמת סביבה תשתיתית בטוחה ויעילה וניהול ובקרה של עלויות הענן. 

הקמה וניהול אזורי נחיתה בענן בתצורת Multi Hybrid Cloud  ובמימוש Infra as Code (IaC) ו- Policy as Code (PaC) הם בליבת העשייה והניסיון של צוות KPMG Technology Consulting.

הניסיון והכלים שפותחו להאצת המימוש של אזורי נחיתה וסביבת ענן יאפשרו לארגון שלכם להטמיע חדשנות במהירות ובביטחון.

CLOUD CENTER OF EXCELLENCE (CCoE)

התהליכים הנדרשים בענן הם מורכבים ומאתגרים, מההתאמה הארגונית ועד בניית ארכיטקטורת הענן. זו הסיבה שהדרך האופטימאלית לבצע את המעבר לענן ולנהל אותו בצורה נכונה היא בעזרת הקמת מרכז מצוינות בענן (CCoE Cloud Center of Excellence).

ה-CCoE הוא גוף מדיניות ומשילות מרכזי המורכב מחברי צוות מהמחלקות השונות בארגון. יחד הם פועלים כדי לקדם ולממש את אסטרטגיית המעבר לענן בהיבט הטכנולוגיה, האנשים והתהליכים.

לצוות הענן של KPMG Technology Consulting ניסיון רב בישראל ובעולם בהקמה וליווי של CCoE בארגונים. 

המתודולוגיה והכלים שלנו יעזרו לארגון להקים גוף CCoE בצורה נכונה תוך השגת המטרות בצורה היעילה ביותר. 

FINOPS AND FINANCIAL MANAGEMENT

 

סקרים מראים כי הדאגה מספר אחת של ארגונים בימינו היא ניהול הוצאות הענן. בצוות הענן של KPMG Technology Consulting אנחנו משלבים מומחים בעלי ניסיון מקומי ועולמי לניהול פיננסי בענן.

  1.  שימוש בכלי מעקב ואופטימיזציה בשוק
  2. מינוף והכרות עם תכניות של ספקיות הענן
  3. בחינת הסכמי ספקי ענן והמלצות לשיפור תנאים 
  4. הטמעת תהליכי FinOps בארגון מקצה לקצה.

APPLICATIONS MIGRATION AND MODERNIZATION

המסע לענן טומן בחובו מיגרציה ומודרניזציה של אפליקציות. בין אם מדובר במיגרציה מסביבת ה-On-prem לסביבת הענן או לסביבה היברידית המשלבת ענן ציבורי וסביבת ענן פרטי.     

כלי התכנון והניתוח של KPMG Technology Consulting מאפשרים לבחון את האפליקציות ולקבוע בצורה המיטבית האם הן בשלות לעבור לענן, ובאיזה אופן.  
בעזרת תפיסת ה-Migration and Modernization Factory וכלי האוטומציה התומכים נבצע את המיגרציה או המודרניזציה במהירות וביעילות.

•    End-to-End Migration
•    CRM, ERP, SaaS in the cloud
•    Platform & Infra. Modernization
•    Application Modernization
•    Advanced Technology Integration

השותפים שלכם למסע לענן

נשים את הצרכים העסקיים שלכם במקום הראשון - ונמצא פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך לכל אתגר.

עם ניסיון מוכח ושורה ארוכה של הצלחות במגוון של פרויקטים בפרופיל גבוה, אנחנו מוכנים לכל מה שתצטרכו.

בעזרת השילוב של הידע הסקטוריאלי העמוק עם הראייה הגלובלית שלנו - נהפוך את החזון העסקי שלכם למציאות.

israel@kpmg.com

רחוב הארבעה 17 תל אביב

972-3-6848000

972-3-6848881

site by: TWB.co.il
©2024 כל הזכויות שמורות ל -KPMG סומך חייקין, שותפות רשומה בישראל ופירמה חברה בארגון הגלובלי של KPMG המורכב מפירמות עצמאיות המסונפות ל-KPMG International Limited, חברה אנגלית פרטית מוגבלת באחריות
צור קשר KPMG Home page