החדשנות הטכנולוגית מהווה הזדמנות לצמיחה – אך מביאה איתם אתגרים וסיכונים חדשים בעולמות הסייבר. API וממשקים, סביבות ענן חדשות וקיימות, אוטומציה, וכלים טכנולוגיים אחרים – כולם עלולים להוות וקטורי תקיפה לתוך הארגון שלכם.

יחד נוכל ליצור עולם דיגיטלי שחוסן ואמון הם חלק מאבני היסוד שלו, גם אל מול האיומים המתוחכמים ביותר. עם שילוב של ניסיון טכנולוגי נרחב, ידע עסקי עמוק וצוות יצירתי של מקצוענים עם רעל בעיניים, נשמור על הארגון שלכם ונבנה תשתית של הגנה ואמון. בואו ניקח את הגנת הסייבר שלכם לקצה - ומעבר לו.

CLOUD CYBER SECURITY

צוות מומחי הגנת סייבר בענן שלנו יסייע לארגון שלכם לעבור בצורה מאובטחת לענן, תוך הקמה בטוחה של Landing Zones הכוללת כלים אוטומטיים (IaC) ומודל ייחודי לתפעול הסביבה (TOM) על מנת להגן על הסביבה מפני סיכונים.

בין אם מדובר בסביבות ענן קיימות או באפליקציות שעתידות לעלות לענן, אנחנו כאן כדי לבחון את מצב ההגנה הקיים באמצעות כלים ומבדקי חדירה ייחודיים למוצרי SAAS וסביבות ענן. אנו מתקנים את כלל הפערים שעלו ומבטיחים תאימות הגנת סייבר מקסימלית.

הצוות מתכנן, מיישם ומטמיע כלים תוך הסתכלות על כל שכבות ההגנה - החל משכבת עמדות הקצה (EPP), האפליקציה (SecDevOps, CI/CD) דרך הגנת סביבת הענן והשרתים ועד למערכות ה-SIEM שמספקות את שכבת הניטור וההגנה המפקחת על כלל אירועי אבטחת המידע והסייבר.

אנחנו יוצרים עבור הלקוחות שלנו פתרונות מותאמים המאפשרים להשיג ולתחזק לאורך זמן את החסינות העסקית והטכנולוגית של הארגון.

 

PENETRATION TESTS

האפליקציות שאתם מפתחים ואתרי האינטרנט באמצעותם אתם מספקים שירותים, עלולים להפוך לנתיב תקיפה, הן כלפיכם והן כלפי הלקוחות שלכם ולסכן אתכם בתביעה משפטית.

יסודות חזקים מתחילים בבדיקת חדירות איכותית במטרה להבין את רמת החשיפה של הארגון.

הצוות שלנו מתמחה בביצוע בדיקות חדירה, המתבצעות בפרק זמן קצר, תוך מתן ערך עסקי ממוקד ומשמעותי. במסגרתן נבצע סריקות אבטחת רשת פסיביות ואקטיביות במטרה לזהות בעיות ופגיעויות לאפליקציה או אתר אינטרנט בארגון, הן בסביבות ענן והן בסביבות on-prem.

CYBER CERTIFICATIONS AND STANDARDS

הצעד הראשון בהגנה על המידע הוא משילות. כדי לייצר משילות, ארגונים חייבים להשקיע משאבים באיתור הסיכונים ובניית תכנית עבודה להתמודדות איתם. השילוב בין ייעוץ טכנולוגי לאסטרטגי מבטיח ללקוחות שלנו תמונת מצב מלאה של האבטחה, הפרטיות והעמידה ברגולציות.

הצוות שלנו מורכב ממומחים מקשת שלמה של רקעים - הם משלבים ניסיון של מתודולוגיות ומדיניות, טכנולוגיה, והבנה עמוקה ברגולציה.

יחד, אנחנו עוזרים לארגונים כמו שלכם להבין את הסטטוס הנוכחי שלהם, להגדיר מטרות סייבר ולבנות תכנית פעולה סלולה כדי לחבר בין השניים.

בנוסף הצוות מסייע לחברה לעמוד בסטנדרטים ותקני סייבר לדוגמה - 

  1. ISO27XXX
  2. GDPR
  3. Israeli Privacy Law
  4. HIPAA
  5. CMMC

SOC2

לקוחות מבקשים שתציגו דו"ח SOC2 ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו כאן בשבילכם.

דו"ח SOC2, שפותח על ידי המכון האמריקאי לרכישות (AICPA), מגדיר קריטריונים לניהול נתוני לקוחות המבוססים על "עקרונות שמירה על אמון".

העקרונות הבאים נבדקים בתהליך התקינה: אבטחת מידע, זמינות, חשאיות ופרטיות, מהימנות העיבוד.

עבור ארגונים רבים תקן SOC2 הוא "מאסט" ליצירת אינטרקציה עסקית, מה שהופך אותו לדלת כניסה לעולם העסקי. 

לאחר השלמת תהליך הבקרה בהתאם לדו"ח הספציפי, KPMG תהיה חתומה על הדו"ח כגוף מבקר בלתי תלוי.

 

CYBER ARENA

באמצעות פיתרון חדשני תוכלו לבחור בעצמכם את הפתרונות הטכנולוגיים שנכונים לארגון שלכם, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כשזה מגיע לבחירה של פתרונות סייבר, אנחנו מאמינים שאסור להתפשר. הגישה שפיתחנו מפשטת את תהליך הבחירה וההטמעה ומביאה לתוצאות טובות יותר.

אנחנו ב-KPMG Technology Consulting בנינו עבורכם שירות שמדמה את סביבת העבודה שלכם כדי לבחון בצורה האמינה ביותר איך יתנהג פיתרון מסוים כאשר תטמיעו אותו בארגון.

BUSINESS RESILIENCE, BUSINESS CONTINUITY

עם KPMG Technology Consulting, ארגונים יכולים לשמור על חסינות עסקית לאורך זמן.

איך אנחנו עושים את זה? הסוד הוא שימוש אפקטיבי בכלים ותהליכים שמוודאים שההמשכיות של הארגון שלכם לא תיפגע, תכנית סדורה להתאוששות ממשבר ושיפור שיתוף הפעולה בין על האגפים הרלוונטיים במקרה של משבר סייבר.

אנחנו מתכננים, בונים ומיישמים עבור הלקוחות שלנו פתרונות מותאמים שאיתם קל להשיג ולתחזק את החסינות העסקית והטכנולוגית של הארגון. 

השותפים שלכם להגנת סייבר וחוסן הארגון

נשים את הצרכים העסקיים שלכם במקום הראשון - ונמצא פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך לכל אתגר.

עם ניסיון מוכח ושורה ארוכה של הצלחות במגוון של פרויקטים בפרופיל גבוה, אנחנו מוכנים לכל מה שתצטרכו.

בעזרת השילוב של הידע הסקטוריאלי העמוק עם הראייה הגלובלית שלנו - נהפוך את החזון העסקי שלכם למציאות.

israel@kpmg.com

רחוב הארבעה 17 תל אביב

972-3-6848000

972-3-6848881

site by: TWB.co.il
©2024 כל הזכויות שמורות ל -KPMG סומך חייקין, שותפות רשומה בישראל ופירמה חברה בארגון הגלובלי של KPMG המורכב מפירמות עצמאיות המסונפות ל-KPMG International Limited, חברה אנגלית פרטית מוגבלת באחריות
צור קשר KPMG Home page